Reklama
Reklama

Mąż Barańskiej pilnie przekazał kolejne wieści o stanie zdrowia aktorki. Zwrócił się do fanów

Kilka dni temu mąż Jadwigi Barańskiej, Jerzy Antczak, informował o dramatycznym stanie zdrowia żony. Przekazał też, że aktorka trafiła do szpitala, gdzie medycy mają podjąć próbę ratowania jej wzroku. Co dalej? Jakie są efekty hospitalizacji gwiazdy?

Fatalne wieści o zdrowiu Jadwigi Barańskiej

Jadwiga Barańska znana z roli Barbary Niechcic w "Nocach i dniach" oraz wcielająca się w tytułową rolę w "Hrabinie Cosel" w ostatnim czasie mierzy się z problemami zdrowotnymi. Złamane biodro i powolna utrata wzroku wpłynęły fatalnie na samopoczucie gwiazdy. Doszło do tego, że latem ubiegłego roku Barańska chciała się poddać — odmówiła przyjmowania leków i nie wyraziła zgody na wykonywanie kolejnych badań.

Antczak poprosił o wsparcie

Jerzy Antczak natychmiast zmobilizował fanów aktorki. Poinformował w mediach społecznościowych o całej sytuacji. Gwiazda zaczęła dostawać maile od wielbicieli jej talentu z całego świata. Wyrazy wsparcia setek fanów pozwoliły jej podnieść się na duchu i zgodziła się na leczenie. Dzięki temu udało się zaleczyć złamane biodro. Nadal jednak pozostał problem oczu.

Reklama

Pod koniec stycznia Antczak znowu odezwał się w sprawie żony. Choć prosiłą, go by nie ujawniał, co dzieje się ze wzrokiem aktorki, to reżyser uznał, że kolejne wsparcie fanów może zdziałać cuda.

"Kochani przyjaciele, dzisiaj Jadzia była w szpitalu na badaniach stanu jej oczu. (...) Niestety, stan obu oczu jest dramatyczny i wynosi 50 proc. Lekarze Instytutu Steina, który jest najlepszym tego rodzaju obiektem na świecie, rozpoczynają dramatyczną walkę o zatrzymanie dramatu ślepoty. Jadzia znosi wszystko z pokorą siostry miłosierdzia i błagała mnie, abym niczego nie ujawniał publicznie" - pisał Jerzy Antczak we wpisie na Facebooku.

Nowe informacje o stanie zdrowia Barańskiej

Jerzy Antczak nie pomylił się. Pod jego postem pojawiło się wiele słów otuchy. Fani ciągle dopytywali też co dalej z Barańską po operacji. Jak przebiega hospitalizacja aktorki. Wreszcie Antczak postanowił odpowiedzieć. 

"Z Jadzią jest troszkę lepiej... Dziękujemy za troskliwość. Jadwiga i Jerzy..." 

My też przesyłamy wyrazy wsparcia i życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także:

Niepokojące wieści z domu Jadwigi Barańskiej. Jerzy Antczak wyjawił prawdę na temat zdrowia żony

Jadwiga Barańska zdradziła, jak się czuje. Jeszcze niedawno było z nią nieciekawie

Antczak pilnie poinformował o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej. Poprosiła, aby przekazał to jej fanom
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jadwiga Barańska | Jerzy Antczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy