Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Matura 2017: Bronisław Komorowski wspomina swoją maturę z matematyki. Ściągał?!

Bronisław Komorowski (64 l.) ściągał na maturze z matematyki?! Były prezydent zdecydował się na bardzo zaskakujące i do bólu szczere wyznanie.

Wraz z początkiem maja, jak co roku, rozpoczęły się egzaminy maturalne. 5 maja maturzyści zdają egzamin dojrzałości z matematyki, która od kilku lat znów jest przedmiotem obowiązkowym.

Reklama

Ten wyjątkowy czas nastroił do wspomnień Bronisława Komorowskiego. W RMF FM opowiadał o tym, jak wyglądała jego matura. Po latach przyznał się, że skorzystał z pomocy innych.

"Matematyka poszła mi bardzo dobrze dzięki bardzo - że tak powiem - solidarnej współpracy z kolegami i koleżankami. Ale także, nie ukrywam, pomogli mi nauczyciele. No i zdałem tę matematykę" - wyznał.

Prowadzący drążył temat i pytał, czy "były kanapki, a w kanapkach niespodzianki". To wywołało w byłym prezydencie kolejną falę wspomnień.

"Różne rzeczy były. Najważniejsze jest to, że po wielu, wielu latach nauczycielką od matematyki, której się zawsze obawiałem najbardziej, okazała się późniejsza żona mojego kolegi z obozu internowania Witka Chodakiewicza" - stwierdził.

Jego wypowiedzi poruszyły internautów, dziennikarzy i komentatorów, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

Dowiedz się więcej na temat: matura | matura 2017 | Bronisław Komorowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje