Przejdź na stronę główną Interia.pl

Matka Meghan Markle przeprowadza się do Anglii! Chce być bliżej córki!

Meghan Markle (36 l.) nie może pochwalić się dobrymi kontaktami ze swoją rodziną. Konflikt z ojcem przybiera na sile, a z przyrodnim rodzeństwem nie chce utrzymywać kontaktów. Jedynie matka księżnej, Doria Ragland, wciąż jest jej bliska.

To musi być naprawdę trudne dla Meghan. Jej rodzina nie jest idealna, a to bardzo psuje jej publiczny wizerunek. Jedyną osobą z rodziny, z którą księżna ma kontakt, to oczywiście jej mama.

Reklama

Tylko ona z całej rodziny pojawiła się na ślubie córki. Z tego względu, że Doria mieszka w Stanach Zjednoczonych, bardzo tęskni za Meghan, która przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii.

Okazuje się, że serce matki nie jest już w stanie dłużej wytrzymać tej rozłąki i Doria podjęła decyzję o przeprowadzce do Anglii!

"Jest gotowa przeprowadzić się do Londynu. Myślę, że zrobi to tak szybko jak to możliwe, bo już nie może się doczekać, by być bliżej córki" - zdradza znajomy Dorii w rozmowie z express.co.uk.

Ragland pragnie wspierać ukochaną córkę i zięcia, zwłaszcza gdy na świat przyjdą ich dzieci. Chce dla Meghan jak najlepiej i nie szuka rozgłosu w mediach, tak jak robi to jej były mąż, a ojciec księżnej - Thomas Markle. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama