Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Matka Meghan Markle przeprowadza się do Anglii! Chce być bliżej córki!

Meghan Markle (36 l.) nie może pochwalić się dobrymi kontaktami ze swoją rodziną. Konflikt z ojcem przybiera na sile, a z przyrodnim rodzeństwem nie chce utrzymywać kontaktów. Jedynie matka księżnej, Doria Ragland, wciąż jest jej bliska.

To musi być naprawdę trudne dla Meghan. Jej rodzina nie jest idealna, a to bardzo psuje jej publiczny wizerunek. Jedyną osobą z rodziny, z którą księżna ma kontakt, to oczywiście jej mama.

Reklama

Tylko ona z całej rodziny pojawiła się na ślubie córki. Z tego względu, że Doria mieszka w Stanach Zjednoczonych, bardzo tęskni za Meghan, która przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii.

Okazuje się, że serce matki nie jest już w stanie dłużej wytrzymać tej rozłąki i Doria podjęła decyzję o przeprowadzce do Anglii!

"Jest gotowa przeprowadzić się do Londynu. Myślę, że zrobi to tak szybko jak to możliwe, bo już nie może się doczekać, by być bliżej córki" - zdradza znajomy Dorii w rozmowie z express.co.uk.

Ragland pragnie wspierać ukochaną córkę i zięcia, zwłaszcza gdy na świat przyjdą ich dzieci. Chce dla Meghan jak najlepiej i nie szuka rozgłosu w mediach, tak jak robi to jej były mąż, a ojciec księżnej - Thomas Markle. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje