Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mateusz Kijowski zaliczył potężną wpadkę! "Twój penis będzie jak skała"

​Mateusz Kijowski (49 l.) zaliczył potężną wpadkę! Chciał dopiec dziennikowi „Rzeczpospolita”, ale zamiast skompromitować gazetę, sam padł ofiarą żartów.

Były lider Komitetu Obrony Demokracji na swoim profilu na Facebooku opublikował zrzut ekranu z internetowego wydania "Rzeczpospolitej". Poniżej wyświetliła mu się reklama o treści: "Chcesz, żeby mocno stał? Twój penis będzie jak skała. Będzie tygrysem w łóżku".

Reklama

Kijowski bardzo się oburzył, że coś takiego wyskoczyło mu na ekranie. "Czy Rzeczpospolita musi się utrzymywać z takich reklam?" - zapytał.

Trafił jednak jak kulą w płot. Internauci od razu zauważyli, że to reklama kontekstowa i ma związek z treściami, jakie użytkownik sam wcześniej przeglądał. Głos zabrali także przedstawiciele gazety! 

Ciekawostką jest, że firma Kijowskiego i jego żony świadczyła usługi informatyczne dla Komitetu Obrony Demokracji na ponad 90 tysięcy złotych. Od byłego lidera KOD, który jest informatykiem, można zatem oczekiwać większej wiedzy z zakresu funkcjonowania reklamy w sieci. "Musiałem sprawdzić osobiście bo nie wierzyłem że coś takiego palnąć może informatyk" - napisał jeden z internautów.

Mateusz chyba nic nie nauczył się na błędzie jego kolegi z marszów Komitetu, Tomasza Lisa. Przypomnijmy, że ten niegdyś zaliczył podobną wpadkę. Nie spodobała mu się reklama "samotnych ukraińskich kobiet" na portalu niezalezna.pl.

Także wtedy internauci przypomnieli mu, że Google dopasowuje reklamy do historii przeglądania użytkownika.

Dowiedz się więcej na temat: Kijowski Mateusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje