Reklama
Reklama

Mary Mara nie żyje. Aktorka utonęła w rzece

Mary Mara nie żyje. Aktorka była znana z seriali "Ostry dyżur", "Nash Bridges" i wielu innych. Miała 61 lat.

Mary Mara utopiła się w niedzielę, pływając w Rzece Świętego Wawrzyńca w Cape Vincent w stanie Nowy Jork. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

Wstępny raport funkcjonariuszy mówi o niefortunnym utopieniu się. Gwiazda przebywała w letnim domku swojej siostry. W niedzielny poranek udała się nad rzekę, by popływać. Zostawiła pogrążonego w żałobie byłego męża i pasierbicę.

Obecnie przeprowadzana jest sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę zgonu.

Mary Mara nie żyje. "Była jedną z najwspanialszych aktorek"

Śmierć aktorki potwierdził jej menedżer Craig Dorfman: "Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek poznałem" - napisał w oświadczeniu dla Variety.

Reklama

"Wciąż pamiętam, jak w 1992 r. zobaczyłem ją na scenie po raz pierwszy. Była naładowana energią, zabawna, oryginalna. Wszyscy ją kochali i wszyscy będą za nią tęsknić". 

Mary Mara urodziła się w 1960 roku. Była absolwentką Uniwersytetu San Francisco oraz Yale School od Drama. Na ekranie zadebiutowała w 1989 roku rolą w filmie "The Preppie Murder". 

Wystąpiła w ponad 80 produkcjach filmowych i serialowych. Do najbardziej znanych należą kreacje w "Ally McBeal", "Siódme Niebo", "Ostry dyżur" czy "Prawo i porządek".

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy