Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska potwierdza rozstanie z Przemysławem Kossakowskim? Podziękowała fanom za wsparcie!

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał! Wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemysła Kossakowski to para idealna. Zaledwie kilka miesięcy temu poinformowali o swoim ślubie, a teraz... wszystko wskazuje na to, że para się rozstała. Martyna podziękowała nawet za wsparcie swoim obserwatorkom.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Wojciechowski uznawani byli przez wielu za parę idealną. W połowie października zakochani pochwalili się zdjęciami z romantycznych zaślubin i wszystko wskazywało na to, że są niezwykle szczęśliwi.

Niestety okazuje się, że to chyba przeszłość, bo "Pudelek" poinformował, że ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze. Jak twierdził informator portalu, to Przemek podjął decyzję o zakończeniu relacji. Ponoć dziennikarz wyprowadził się z domu niedługo po ślubie.

Na najnowszych zdjęciach internauci zauważyli, że Kossakowski nie nosi nawet obrączki. Mimo że to nie oznacza jeszcze końca małżeństwa, to sugestywne jest także to, że Martyna przestała obserwować go na Instagramie.

Wojciechowska bezpośrednio nie skomentowała całego zajścia, ale zamieściła sugestywne zdjęcie na Instagramie. W otoczeniu górskich krajobrazów i lazurowego jeziora widać hamak, na którym wypoczywa dziewczyna. Fotkę wymownie podpisała "Cisza". 

Reklama

Internauci przekazali jej swoje wsparcie w komentarzach, a ona... odpowiedziała.

Podróżniczka nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Jej wiadomość sprawiła jednak, że plotki o rozstaniu wydają się teraz prawdą.

Wszystko wskazuje więc na to, że podróżnicy faktycznie nie są już razem. Jak myślicie, pasowali do siebie?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy