Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska ma nowego faceta?!

Martyna Wojciechowska (39 l.) widywana jest ostatnio z przystojnym szatynem. Czy to on jest obecnie jej nowym partnerem?

Choć dziennikarka łączona była ostatnio z Anitą Werner, w jednej z warszawskich galerii handlowych przyłapana została z tajemniczym mężczyzną.

Reklama

Jak czytamy w tygodniku "Na Żywo", para spędziła w supermarkecie ostatnią niedzielę. Czyżby Martyna zmieniła zdanie o facetach?

"Mężczyźni są beznadziejni. Nigdy nie dojrzewają, tylko się starzeją" - powiedziała w jednym z wywiadów. "Strasznie nie lubię drobiazgowych, rozgorączkowanych, emocjonalnie rozchwianych panów, których teraz notorycznie spotykam. U mężczyzny najważniejszy jest dystans do siebie i do świata. Dla mnie ideałem mężczyzny jest facet silny, który wie, czego chce".

Czy właśnie takiego silnego faceta teraz spotkała? Przypomnijmy, że Wojciechowska ma za sobą kilkuletni związek z miliarderem Leszkiem Czarneckim, który zwieńczony został nawet zaręczynami, do ślubu jednak nie doszło.

Nic nie wyszło również z zapowiadanego przez media ślubu z właścicielem kwiaciarni Krzysztofem Kwiatkowskim. Wydawało się, że narodziny córeczki i wspólne zainteresowania zwiążą Wojciechowską na stałe z nurkiem Jerzym Błaszczykiem. Jednak pięć lat temu ich drogi się rozeszły i od tej pory Martyna nie wiązała się z nikim.

"Moja sytuacja życiowa i osobista w tej chwili jest na tyle uregulowana, że jestem bardzo zadowolona. Czuję się osobą spokojną" - chwaliła niedawno status singielki. Wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie...

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje