Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska adoptuje kolejne dzieci!

Martyna Wojciechowska (45 l.) od lat pomaga 6 dziewczynkom z różnych zakątków świata. Jak dowiedziała się "Rewia", dziennikarka jest w trakcie kilku innych procesów adopcyjnych!

Odkąd adoptowała Kabulę, okaleczoną dziewczynkę z afrykańskiej Tanzanii, marzyła o tym, aby jej córka zobaczyła Polskę. Udało się to we wrześniu 2018 roku.

Reklama

Martyna Wojciechowska pokazała jej Kraków i Tatry. Kabula wyjeżdżała z Polski zachwycona i, jak dowiaduje się "Rewia", niedługo ponownie odwiedzi nasz kraj.

- Tym razem Martyna chce jej pokazać Wybrzeże. Już się nie może doczekać wspólnej wycieczki i spacerów po plaży - zdradza w rozmowie z "Rewią" jej bliska znajoma.

Ale Kabula nie jest jedyną adoptowaną córką Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka pomaga łącznie 6 dziewczynkom w różnych zakątkach świata.

Nie szczędzi środków, aby sfinansować ich szkoły oraz utrzymanie. I na tym nie koniec!

- Martyna jest w trakcie kilku innych procesów adopcyjnych, ale dopóki się one nie zakończą, nie chce o nich mówić - usłyszeli dziennikarze "Rewii".

Jednocześnie stara się nie zapominać o własnej córce, Marysi (11 .).

- Mamy mnóstwo momentów, kiedy jesteśmy tylko same. Nie odbieram wtedy telefonów. Bawimy się, wspinamy, jeździmy na nartach, a kiedy cierpi, rzucam wszystko, siedzimy na podłodze i płaczemy. Staram się być mamą na milion procent i wierzę, że daję Marysi to, co najważniejsze: poczucie bezpieczeństwa - opowiada podróżniczka.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje