Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi za mąż! "Kamila fascynują starsze kobiety"

Po rozstaniu z wieloletnim partnerem Adamem Królem (43) Marta Żmuda Trzebiatowska (31) długo była sama. Potrzebowała czasu, by wyciągnąć wnioski z nieudanego związku. Teraz znowu jest zakochana i to z wzajemnością.

Wybrankiem aktorki jest znany z serialu "Na dobre i na złe" Kamil Kula. Jak dowiedział się jeden z tygodników, para snuje poważne plany na przyszłość.

Reklama

- Marta i Kamil planują ślub. Ona już teraz żartobliwie mówi o nim "mąż" - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajoma gwiazdy. Przyjaciele zakochanych nie kryją jednak zaskoczenia takim pośpiechem, bowiem strony spotykają się dopiero od kilku miesięcy.

Poznali się dwa lata temu, gdy Kamil dołączył do zespołu Teatru Kwadrat, w którym Marta gra od pięciu lat. W ostatnim roku mieli okazję zbliżyć się do siebie, pracując razem przy spektaklu "Przez park na bosaka".

Grają w nim młode małżeństwo, a ponieważ jest to przedstawienie wyjazdowe, przebywają ze sobą bardzo często, podróżując po kraju i nocując w hotelach.

Pod koniec maja para spędziła romantyczne wakacje na greckiej wyspie Kos. Żadnemu z nich nie przeszkadza różnica wieku - Marta jest o pięć lat starsza od swojego 26-letniego partnera.

- Po związku z Adamem Marta potrzebowała czegoś innego, a Kamila fascynują starsze od niego kobiety. Znakomicie się odnaleźli w tej sytuacji - zdradza znajoma pary.

Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula. Ładnie?

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska | Kamil Kula

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje