Reklama
Reklama

Marta Żmuda-Trzebiatowska wróciła do pracy po narodzinach syna

Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) na dobre wróciła już do show-biznesu!

Aktorka i jej mąż Kamil Kula (28 l.) kilka miesięcy temu zostali szczęśliwymi rodzicami Bruna. Początkowo Marta deklarowała, że zamierza poświęcić się wychowywaniu dziecka. Jednak w domu wytrzymała... zaledwie trzy tygodnie.

Na swoim profilu internetowym opublikowała zdjęcie z wymownym podpisem: - Powrót do pracy w piątek trzynastego?! Myślicie, że to dobry pomysł? Stęskniłam się!

Na brak propozycji zawodowych aktorka nie może narzekać. Jeszcze jesienią minionego roku dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Co więcej, plan zdjęciowy i domowe obowiązki nie przeszkodziły jej w bywaniu na branżowych imprezach. Trzeba przyznać, że na każdej z nich wyglądała znakomicie. Świetna figura, a na twarzy młodej mamy nie było najmniejszego śladu zmęczenia.

Reklama

- Marta wszystko sobie dokładnie poukładała. Dziecko jest grzeczne, a ona ma wsparcie rodziny. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby znów pracowała na pełnych obrotach. Już niedługo będzie można ją ponownie zobaczyć na deskach warszawskiego Teatru Kwadrat - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajomy aktorki.

Marta wiele razy podkreślała, że jest silną kobietą, która walczy o równouprawnienie. Teraz więc zmienianie pieluch zostawiła mężowi.

***

Zobacz więcej:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy