Reklama
Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska przeżywa trudny czas. Co się stało?

Marta Żmuda Trzebiatowska (37l.) rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W ostatnim poście na Instagramie zrobiła jednak wyjątek i szczerze przyznała, że mimo sukcesów zawodowych i prywatnych, przechodzi teraz trudny okres. O co chodzi?

Marta Żmuda Trzebiatowska przeżywa trudny czas. Co się stało?

Marta Żmuda Trzebiatowska niejednokrotnie podkreślała, że jej życie osobiste jest sferą, którą nie chce się ze wszystkimi dzielić, zwłaszcza w internecie. Z tego powodu nie znane są szczegóły na temat jej małżeństwa z Kamilem Kulą. Aktorka również unika publikowania wizerunku swoich dzieci na Instagramie.

Reklama

Tym bardziej jej bardzo osobiste wyznanie na profilu społecznościowym zaskakuje. Aktorka napisała, że "od jakiegoś czasu czuję się tak, jakby żyła w dwóch alternatywnych światach", ponieważ obecna rzeczywistość ją przytłacza. Aktorka miała na myśli fakt, iż otacza ją ciepły dom, bliscy i codzienne obowiązki, a z drugiej strony - nie może przestać myśleć o kryzysie klimatycznym, pandemii oraz polityce.

Marta nie kryje, że bardzo przeżywa to co się dzieje w Polsce i na świecie, dlatego nie czuje, aby było odpowiednim publikowanie zdjęć, na których się uśmiecha.

Gwiazda serialu "Kuchnia" podkreśliła na koniec, że wartości, które są dla niej najistotniejsze w życiu to pozostanie przyzwoitym człowiekiem i czynienie dobra. Piękna aktorka, mimo zmartwień, stara się pozostać optymistką.

Żmudę Trzebiatowską można oglądać w serialu "Kuchnia" - wszystkie odcinki znajdziecie w Polsat Go!


Zobacz też:


Lek AstraZeneca. Badania wykazały 83-procentową skuteczność w zmniejszaniu wystąpienia Covid-19

Naturalne kosmetyki na jesień: Miód. Jak go wykorzystać?

Anna Dereszowska zdradza szczegóły porodu

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.plpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska | Kamil Kula
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy