Reklama
Reklama

Marta załamana po "Ciachu"?

26-letnia Marta Żmuda Trzebiatowska nagle zniknęła z kina i telewizji i postanowiła skupić się na grze w teatrze. Czyżby powodem jej decyzji były druzgocące recenzje komedii "Ciacho", w której zagrała jedną z głównych ról?

"Sukces" filmu "Ciacho", który reklamowano hasłem "najlepsza polska komedia" najcelniej podsumował w wywiadzie dla "Gali" Kuba Wojewódzki:

"Miałem zagrać w tym filmie jedną z głównych ról, ale Bóg, w którego nie wierzę, akurat wtedy postanowił uwierzyć we mnie. I oddalił mnie od tej katastrofy. Od premiery kilku aktorów zamiast zysków na koncie liczy psychotropy na recepcie".

Recenzenci niemal jednomyślnie uznali produkcję za spektakularną porażkę. Dostało się także rzecz jasna aktorom odtwarzającym główne role, w tym Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej. Oto kilka opinii:

Reklama

"Grając oszukiwaną funkcjonariuszkę Żmuda Trzebiatowska jest równie drewniana, co odtwarzając szukającą miłości przyjaciółkę" (Onet.pl).

"Na tę dziewczynę zawsze chętnie się patrzy, atrakcyjności nie można jej odmówić, co do jej talentów aktorskich... cóż Marta pełni raczej rolę takiej dziewczyny z włoskiej tv towarzyszącej prowadzącemu program - ma ładnie wyglądać i się nie odzywać" (Filmbox.pl).

"Jak chcesz zobaczyć cycki Żmudy Trzebiatowskiej, idź na Ciacho" (Filmweb.pl).

Po premierze filmu Marta nagle zniknęła z show-biznesu, nie pracuje na planie żadnego nowego filmu kinowego ani serialu. Magazyn "Gwiazdy" dowiedział się, że aktorka chce skupić się teraz na grze w teatrze; przygotowuje się do roli w sztuce "Kiedy Harry poznał Sally".

Skąd taka nagła zmiana priorytetów? Osobie, która wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", zagrała główną rolę w serialowym hicie TVN i pozwoliła zrobić z siebie gwiazdę stacji, nie można odmówić show-biznesowych ambicji. Marta nie wiedziała tylko, że w tej branży trzeba mieć wyjątkowo wytrzymałą psychikę...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy