Reklama
Reklama

Marta Wierzbicka chudnie w oczach! "Skóra i kości"!

Marta Wierzbicka (28 l.) swojego czasu bardzo narzekała na swoją figurę, zwłaszcza skupiła się na swoim sporym biuście. Chciała zmienić swoją sylwetkę i planowała pomniejszenie piersi. Jednak odeszła od tego pomysłu i teraz postanowiła zgubić nadprogramowe kilogramy i pochwaliła się zdjęciem po metamorfozie.

Aktorka zasłynęła w show-biznesie swoim wielkim biustem, który nazwała wulgarnie w show Kuby Wojewódzkiego "wielkimi k**wami". Fani, zwłaszcza męskie grono, zasmucili się na wieść o planach zmniejszenia biustu. 

Marta jednak porzuciła ten pomysł i ostatnio stwierdziła, że pogodziła się z tym, czym obdarzyła ją matka natura.

Stwierdziła jednak, że zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów pomogło jej pomniejszyć również i biust. Marta pochwaliła się efektem swojej spektakularnej przemiany na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Do zdjęcia Wierzbicka pozuje w skąpym bikini, który odsłania jej szczupłe ciało. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu płaski brzuch i chude ręce oraz nogi aktorki. W komentarzach internauci wyrazili troskę o zdrowie Marty. 

"Za chuda, skóra i kości, ojej jaka chuda...", "Marta czy ty coś jesz?chudzinko", "Wyglądasz jak chora, bardzo cię lubię ale mnie to zaniepokoiło" - pisali pod zdjęciem. 

A wam jak się podoba odchudzona Marta? 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy