Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Linkiewicz znów będzie się bić! Ma mocną przeciwniczkę!

Wszyscy chyba pamiętają walkę Marty Linkiewicz, bardziej znanej jako LinkiMaster z Esmeraldą Godlewską, podczas gali FAME MMA. Teraz rusza kolejna gala tego widowiska i LinkiMaster spotka się w klatce z youtuberką Anielą Bogusz, znaną jako Seksmasterka.

Kiedy podczas 3 gali FAME MMA Marta walczyła z Esmeraldą i znokautowała ją kilkoma ciosami, emocje sięgały zenitu. Walkę tych dwóch pań poprzedzała siarczysta kłótnia między nimi, która na konferencji przerodziła się w rękoczyny. 

Reklama

Marta rozsmakowała się szybko w zwycięstwie i zadeklarowała niemal tuż po walce, że chętnie jeszcze raz stanie do walki. Słowa dotrzymała i znana internetowa celebrytka pojawi się już niebawem w kolejnej edycji gali. 

Już wiadomo, kto będzie jej przeciwniczką. Okazało się, że zmierzy się z nią Seksmasterka, która swego czasu prowadziła kanał na YouTube o tematyce erotycznej, a teraz zajmuje się muzyką. 

Fani tych dwóch gwiazdek już zacierają ręce, ciesząc się na to widowisko. Jak się okazało, że Aniela przez sześć lat trenowała zapasy i zdobyła swego czasu nawet wicemistrzostwo Polski w tym sporcie. 

Wcześniej Bogusz nie chciała tego ujawniać, ale uważa, że właśnie nadszedł odpowiedni moment, by to wyjawić. Na filmie promującym walkę, widać, jak Seksmasterka ciężko ćwiczy i jak dobrze jest juz przygotowana do starcia z Martą. 

Czy LinkiMaster powinna już zacząć się bać takiej przeciwniczki? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Marta Linkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje