Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska urodzi bliźnięta? Zaskakujące rewelacje tabloidu!

Marta Kaczyńska (37 l.) wciąż nie potwierdziła, że jest w ciąży, ale jej najnowsze zdjęcia już raczej nie pozostawiają złudzeń. Na tym nie koniec sensacyjnych informacji...

W życiu córki zmarłego prezydenta trwa prawdziwa rewolucja. 

Reklama

Do mediów trafiła bowiem informacja, że Marta niebawem po raz trzeci zostanie mamą i... po raz trzeci wyjdzie za mąż. 

Ojcem dziecka jest jej nowy ukochany o imieniu Piotr, z którym parokrotnie była już widywana. 

Jak donosił "Fakt", zakochani szykują się do wyjątkowej ceremonii - tzw. ślubu jednostronnego. 

"Tylko Marta na koniec małżeńskiej przysięgi ma wypowiedzieć słowa: 'Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci'. Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii" - wyjawił informator tabloidu. 

Z kolei "Super Express" postanowił przyjrzeć się bliżej samej ciąży Marty i podywagować, czy Kaczyńska przypadkiem nie urodzi bliźniaków. W końcu w jej rodzinie zdarzały się takie przypadki. 

"Szansa na ciążę mnogą jest niewielka, to zaledwie 1.25% wszystkich ciąż i około 2.5% wszystkich urodzeń. Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, np. bliźniaczej, to w przypadku, gdy u pani Marty Kaczyńskiej w rodzinie była ciąża bliźniacza, u jej babci, to u niej samej prawdopodobieństwo rośnie ale nadal jest niewielkie. 

Przeszłość położnicza babci pani Marty nie jest dla mnie rzeczą wiążącą na tyle, by powiedzieć, że wiedząc o tym, że pani Jadwiga Kaczyńska miała dwóch synów, to jej wnuczka na pewno urodzi bliźniaki" - wyjaśnia w tabloidzie specjalista dr Jacek Tulimowski. 

Za to lekarz jest niemal pewny, że bratanica prezesa PiS urodzi kolejną córeczkę. Wszystko ma związek z wiekiem przyszłych rodziców. 

"Piotr to mężczyzna 42-letni. Jest natomiast większa szansa na to, że może urodzić się dziewczynka, bo generalnie u mężczyzn po 40. roku życia plemniki z chromosomem X (żeńskim) są bardziej żywotne niż z chromosomami Y (męskim). To oznacza, że mężczyźnie po 40. częściej może urodzić się córka" - stwierdził. 

Sama Marta Kaczyńska odniosła się do rewelacji tabloidów na swoim Facebooku, nie potwierdzając i nie zaprzeczając niczemu:

"Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka ... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne:
jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami" - napisała.

Pamiętacie jej wszystkich byłych mężów?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje