Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marta Kaczyńska okradziona! Złodziej szybko pożałował!

Marta Kaczyńska (38 l.) na początku sierpnia została trzeci raz mamą i kłopotów jej z pewnością nie brakuje. Teraz jednak przeżyła prawdziwy dramat, bo została okradziona!

14 września na Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku zostało złożone zawiadomienie o kradzieży samochodu... Marty Kaczyńskiej.

Jak donosi TVN24, auto zostało skradzione z parkingu w Sopocie. Znajdowały się w nim wszystkie dokumenty - w tym dowód rejestracyjny potwierdzający, że właścicielką samochodu jest bratanica najważniejszej osoby w państwie.

To mogło się przyczynić do tego, że złodziej oddał auto, wystraszywszy się konsekwencji. Nie jest jeszcze wiadome, kto ukradł samochód, jednak policja stara się to ustalić.

Reklama

"Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy" - informuje aspirant Lucyna Rekowska w TVN24.

Jak się okazuje, złodziej na tyle wystraszył się prezydenckiej córki, że dzwonił na policję, by upewnić się, że nie przegapią porzuconego samochodu. Porywacza jednak nie udało się namierzyć, na szczęście auto wróciło do właścicielki. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje