Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Bryła kupiła mieszkanie z narzeczonym

Dopiero co Marta Bryła (25 l.) i jej ukochany Jakub (29 l.) kupili nowe mieszkanie w Warszawie i zaręczyli się, a już... musieli się rozstać.

Aktorka wróciła na studia do szkoły teatralnej we Wrocławiu, które przerwała na rok z powodu pracy w serialu "Korona królów". W tej historycznej produkcji udanie wcielała się w królową Aldonę Annę, pierwszą żonę Kazimierza Wielkiego.

Reklama

Wtedy Jakub postanowił zacząć działać. Dzisiaj już wiadomo, że rozłąka tej pary wcale nie będzie konieczna!

- Zdecydował się przeprowadzić z Martą do Wrocławia. Bez problemu wynajął tam mieszkanie niedaleko uczelni, żeby ukochana miała blisko na zajęcia. Przewieźli już swoje rzeczy - zdradza "Rewii" znajoma serialowej Aldony Anny.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że trudno na dłuższą metę utrzymać szczęśliwy związek na odległość. Jakub Tackowiak też jest aktorem, ale dopiero szuka swojego miejsca na tym trudnym rynku, podczas gdy ona idzie przebojem i możemy oglądać ją także w serialu "Na dobre i na złe".

Ukochany nie zazdrości jej jednak sukcesów zawodowych i, jak się okazuje, jest skłonny do poświęceń, byle tylko mogli być razem. A poznali się, kiedy jeszcze oboje byli nastolatkami i uczyli się w szkole średniej. Wspólnie marzyli wtedy o aktorskiej karierze i szczęśliwym domu. A teraz ich marzenia są dosłownie na wyciągnięcie ręki!

***


Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Bryła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje