Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mariusz Totoszko emigruje z Polski!

Mariusz Totoszko (39 l.) po udziale w show "Twoja twarz brzmi znajomo" przeprowadza się na południe Hiszpanii. To właśnie tam zacznie nową drogę muzyczną - wokalista podpisał umowę z jedną z największych hiszpańskich agencji muzycznych.

Lider grupy Volver zdecydował się rozpocząć karierę na Półwyspie Iberyjskim, bo jak mówi, jego umiejętności zachwyciły tamtejszą branżę.

Reklama

- Hiszpania to jest niespodzianka, to nowy dom i szukanie nowej drogi muzycznej. Duża agencja odezwała się do mnie, są bardzo zainteresowani, podekscytowani Polakiem, który będzie mógł śpiewać po hiszpańsku - opowiada Totoszko agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przyznaje, że od dwóch lat wzbudza zainteresowanie swoimi umiejętnościami wokalnymi za granicą. Najwięcej pochwał dostał jednak po występie podczas wieczoru sylwestrowego, który oglądał sam Ricky Martin. 

- Po jednym z występów sylwestrowych dostałem gratulacje od Ricky'ego Martina za wykonywanie jego piosenek "She Bangs" i "Livin' La Vida Loca". I tak właśnie mnie zauważono.

Totoszko tłumaczy jednak, że nie porzuci tak szybko pracy w Polsce. Ma zamiar dokończyć letnią trasę koncertową. Zapowiada również, że będzie pojawiać się w kraju z hiszpańskimi przebojami. 

- Repertuar będzie taki, żeby każdy mógł go zrozumieć. Raczej nie będę śpiewał tam po polsku. Ale nie boję się. Lubimy śpiewać po hiszpańsku i po angielsku, a myślę, że do kompozycji, które będą powstawały i które będę mógł tam śpiewać, na pewno napiszemy też teksty po polsku.

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Totoszko | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje