Reklama
Reklama

Mariusz Bonaszewski ma problemy ze zdrowiem. Jak się teraz czuje?

Mariusz Bonaszewski (53 l.) miał problemy ze zdrowiem. Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, Dorota Landowska (49 l.) zrezygnowała z pracy, by z nim być.

Ostatni czas upłynął Mariuszowi Bonaszewskiemu na wizytach w szpitalach. Aktor w niepokojący sposób puchł.  

- Ludzie zaczęli plotkować, że nadużywa alkoholu. Ale to nie była prawda, Mariusz był chory, tylko nikt nie umiał go przez kilka lat prawidłowo zdiagnozować - mówi "Dobremu Tygodniowi" znajoma rodziny.  

Dopiero na początku maja trafił z prawidłowym rozpoznaniem na stół operacyjny. A wszystko dzięki lekarzowi, który oglądał aktora w telewizji i postawił właściwą diagnozę. Okazało się, że źródłem jego choroby było nadmierne wydzielanie hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową.  

Reklama

Po zabiegu Mariusz odzyskał zdrowie. "Jestem całkowicie wyleczony!" - oznajmił na Facebooku.  

To nie były jedyne problemy Bonaszewskiego. Jakiś czas temu zasłabł w teatrze, a lekarze stwierdzili stan przedzawałowy i kazali mu się oszczędzać. Przeszedł również kilka operacji stawów kolanowych, po których musiał się nieustannie poddawać rehabilitacji.  

Na szczęście Mariusz nie traci pogody ducha i potrafi z tego żartować: - Poranna reanimacja pięćdziesięciolatka trochę trwa - śmieje się odpowiadając na pytania o formę.  

Problemy zdrowotne aktora sprawiły, że zarówno on, jak i jego żona, Dorota Landowska, zaczęli doceniać każdą chwilę, którą mogą spędzić ze sobą i dwojgiem dzieci: Marysią i Stasiem.  

- Dorota odetchnęła z prawdziwą ulgą, kiedy wszystko dobrze się skończyło - twierdzi znajoma aktorów.  

Aby móc więcej przebywać z rodziną, Landowska zrezygnowała nawet z etatu w Teatrze Studio. Skupiła się na grze w filmach i serialach.  - Zrozumiała, jak kruche jest szczęście, a zdrowie i czas spędzony z najbliższymi są najważniejsze - podkreśla przyjaciółka rodziny.

***
Zobacz więcej materiałów

Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Landowska | Mariusz Bonaszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama