Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marina Szczęsna gani kibiców: Piłkarze rezygnują z wakacji i wolnych weekendów, by dostarczyć emocji, a wy tylko widzicie dobra materialne

Marina Szczęsna (31 l.) uważa, że krytyka polskiej reprezentacji po porażce na Euro 2020 jest niesłuszna. W oficjalnym oświadczeniu napisała, że kibice powinni być wdzięczni piłkarzom, że zamiast jechać na luksusowe wakacje po ciężkim sezonie, zapewnili Polakom emocje.

Jej mąż Wojtek Szczęsny wciąż jest krytykowany po popisach Polaków na Euro za słabą formę. Gdy przed jednym ze spotkań został przyłapany z papierosem, w obronę wziął go trener Paulo Sousa, mówiąc, że Wojtek nie robił tego publicznie, "wielu piłkarzy pali i jest to naturalne, a poza tym pokazywanie tego jest znacznie gorsze niż palenie".

Po stronie bramkarza stanęła również wierna żona Marina. Celebrytka nie zgadza się z krytyką, twierdzi, że jest ona niesłuszna i bezpodstawna, a kibice są roszczeniowi i nie potrafią docenić starań sportowców, którzy przecież chcieli dobrze. Poza tym poświęcają swój wolny czas, by trenować i zapewniać emocje.

Reklama

Dalej podkreśliła piłkarze robią, co mogą, by sprostać wymaganiom, do tego rezygnują z luksusowych wakacji i wolnych weekendów, by tylko dostarczyć dumy rodakom.

Na koniec wyrzuciła wszystkich krytykujących ze swojego konta:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marina Szczęsna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje