Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna w końcu pokazała syna! Podobny do mamy?

Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) podzieliła się z fanami uroczą fotką! Internauci w końcu mogą zobaczyć, jak wygląda syn piosenkarki i Wojciecha Szczęsnego (29 l.). Wcześniej para nie pokazywała Liama publicznie. Wygląda na to, że zmienili zdanie!

Marina Łuczenko-Szczęsna (sprawdź!) fantastycznie odnalazła się w roli mamy. W wywiadach przyznała, że na początku było jej oczywiście ciężko, ale z czasem zaczęła radzić sobie coraz lepiej.

Marina i Wojciech należą do tego grona gwiazd, które niechętnie pokazują zdjęcia swoich pociech w internecie. Tak przynajmniej było do tej pory. 

Reklama

Jednak wygląda na to, że celebrytce znudziło się ukrywanie dziecka przed fotoreporterami i w końcu zdecydowała się pokazać, jak wygląda Liam. Niestety, wciąż nie widać dokładnie twarzy pociechy. 

Na opublikowanej na Instagramie fotce widzimy Marinę bawiącą się z synkiem w piaskownicy. Bez wątpienia młoda mama lubi bawić się z Liamem i sprawia jej to wielką przyjemność. Synek gwiazdy ma już prawie półtora roku i rośnie jak na drożdżach. 

Jak myślicie, będzie podobny bardziej do mamy czy do taty?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Wojciech Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje