Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny biorą sekretny ślub?!

Wojciech Szczęsny (26 l.) i Marina Łuczenko (26 l.) szykują się do ślubu?! Jeśli połączyć wszystkie fakty, wiele wskazuje na to, że uroczystość odbędzie się wkrótce!

W wakacje zeszłego roku Wojciech Szczęsny oświadczył się ukochanej podczas jej imprezy urodzinowej. Marina nie posiadała się z radości i oczywiście powiedziała "tak". Internet obiegły zdjęcia pary z tego radosnego wieczoru.

Reklama

Łuczenko zapewniała później, że bardzo nie chciała, aby informacja o jej zaręczynach przedostała się do mediów. Jednak skoro się to już stało, to ona oczywiście wszystko potwierdza.

"Zaczyna się kolejny etap naszego życia i jesteśmy niesamowicie podekscytowani" - napisała na Facebooku.

Wiele wskazuje na to, że para ślub weźmie... już 21 maja 2016 roku! Jeśli połączymy fakty, dojdziemy właśnie do takich wniosków. 

Sportowe portale rozpisują się o tym, że Wojciech Szczęsny opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Ustalił to dużo wcześniej z selekcjonerem kadry, Adamem Nawałką. 

To nietypowa sytuacja i z pewnością trener nie zgodziłby się na wyjazd bramkarza, jeśli ten nie miałby ku temu bardzo ważnych powodów. Zwłaszcza, że to ostatnie treningi przed mistrzostwami Europy we Francji. Także Szczęsnemu zależy, aby nieczęsto opuszczać treningi - w końcu pragnie znaleźć się wśród tych, którzy pojadą na Euro. Musiało zatem wydarzyć się coś bardzo istotnego, skoro obecnie nie trenuje ze swoimi kolegami. Ponadto na zgrupowanie wróci dopiero w poniedziałek.

W Juracie obecne są niemal wszystkie partnerki piłkarzy, za wyjątkiem Mariny. Czyżby rzeczywiście wokalistka przygotowywała się do ślubu? Oprócz niej  nie ma tam już Anny Lewandowskiej. Spekuluje się, że żona "Lewego" będzie gościem na ślubie Łuczenko i Wojtka.

Dodatkowo Szczęsny niedawno opublikował zdjęcie ze zgrupowania, pod którym znalazł się bardzo ciekawy komentarz. Jedna ze znajomych pogratulowała mu, że wkrótce będzie żonaty!

Tym samym i my dołączamy się do gratulacji! Czekamy na relację i zdjęcia!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko | Wojciech Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje