Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marika dumna: W ogóle nie tyję. Pasuje na mnie sukienka z ósmej klasy podstawówki!

Marika (35 l.) jest dumna z faktu, że - w przeciwieństwie do niektórych celebrytek z show-biznesu - w ogóle nie przybiera na wadze i w jej szafie nadal wisi sukienka, którą miała na sobie podczas balu kończącego szkołę podstawową. Co więcej, mimo upływu ponad dwudziestu lat, wciąż może ją bez trudu założyć.

W szafie Mariki znajduje się kilka ubrań, z którymi celebrytka nie potrafi się rozstać. Jednym z nich jest sukienka, którą miała na sobie podczas balu ósmoklasisty wydanego z okazji zakończenia szkoły podstawowej. 

Reklama

- Co zaskakujące, wciąż ta sukienka jest na mnie dobra, więc ja się nie zmieniam w czasie w ogóle, nie tyję, jestem ciągle taka sama - mówi z dumą agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka, która w grudniu będzie świętować 36. urodziny, a szkołę podstawową kończyła ponad 20 lat temu, chomikuje także ubrania z czasów, gdy studiowała polonistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Sukienkę kupioną za 10 zł na targu staroci na poznańskim rynku Jeżyckim nadal ma w szafie!

- Ta sukienka grała główną rolę w teledysku "Moje serce". Naprawdę ją ciągle mam, nie mogę się jej pozbyć. Nie w ogóle nie tyję!

Dowiedz się więcej na temat: Marika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje