Reklama
Reklama

Marietta z Love Island pochwaliła się "nowymi koleżankami"!

To już koniec! Za nami siódmy, finałowy odcinek "House Party. Domówka". Imprezowicze wczuli się w klimat latino lovers i zrobiło się gorrrąco! Mikołaj zdradził nawet pewien intymny sekret Oliwki…

W dzisiejszym odcinku sporo się działo! Oliwia i Mikołaj wspominali swoją wizytę w kryjówce... Jak udała się im wspólna noc? Mikołaj zdradził intymny sekret Oliwii!

"Wchodzimy tam i Oliwia mówi: ‘dzisiaj mam te dni’" - wyznał z pewnym rozczarowaniem Mikołaj. Po chwili dodał jednak, że: "Otwarcie mówiliśmy, nie przekroczymy pewnej granicy". Oliwia nie pozostała dłużna i wyznała, że to dlatego, że taką granicę sama mu postawiła!

Nie zabrakło również zawstydzającego Mikołaja momentu... W jednym z odcinków musiał pocałować pierścień Igora!

Reklama

"Na miejscu Mikołaja poczułbym się zażenowany. Nie dość, że całował jego pierścień, to potem przez całe przemówienie Igora musiał być na czworakach" - skomentował całą sprawę Damian.

W finałowym odcinku "Domówki" dowiedzieliśmy się również, co najbardziej denerwowało Mikołaja. Okazuje się, że uczestnik nie znosił, gdy jego wybranka chodziła bez klapek "Ja pobieram energię z ziemi, będąc na bosakach" - tłumaczyła się Oliwia.

To był emocjonujący wieczór! Imprezowicze raz jeszcze przeżyli odejście zakochanej pary z programu. "Smutek, że opuszcza się to miejsce. Nie było już tego stresu, nie spodziewałem się w ogóle, że będę tam tak długo" - wspominał Mikołaj.

Uczestnicy "Love Island. Wyspa Miłości" tym razem musieli wykazać się zdolnościami malarskimi i pisarskimi! Damian i Marietta mieli stworzyć swoje portrety, a Oliwia i Mikołaj przygotować wyznania miłosne. Najważniejsze, że na obrazku Damiana były "nowe koleżanki" Marietty...

Jesteście ciekawi, jaki był efekt końcowy? Musicie zobaczyć finałowy odcinek "Domówki". 

Już dziś o godzinie 20:00 startuje najnowsza edycja "Love Island. Wyspa miłości". Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.

Zobacz nasz raport poświęcony "Love Island. Wyspa Miłości"
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy