Reklama
Reklama

Marietta Witkowska do Chrisa: Przestań kłamać!

Marietta Witkowska (24 l.), zwyciężczyni show "Hotel Paradise", nie wytrzymała i przed naszą kamerą wytknęła swojemu byłemu partnerowi kłamstwo. Chris Ducci (27 l.) na pewno nie pozostawi tego bez komentarza.

Mimo że Marietta i Chris rozstali się ponad cztery miesiące temu, celebrytka w dalszym ciągu nie może się z tym pogodzić. Witkowska każdą okazję przed kamerą wykorzystuje do lekkiego ataku na swojego eks. 

W rozmowie z nami dziewczyna postanowiła sprostować wypowiedź Chrisa z Instagrama, w której poinformował swoich obserwatorów, że nie ma żadnego kontaktu z byłą dziewczyną od połowy lipca. Czy faktycznie?

"Chris ma teraz nową miłość i nie mamy kontaktu. A jak jest kontakt, to on i tak mówi, że nie ma. Ja myślę, że jest kontakt, a on twierdzi, że nie. Czasem ze sobą piszemy. Nie wiem czemu on tego się wyrzeka" -  skarży się zwyciężczyni "Hotelu Paradise".

Reklama

Marietta następnie specjalnie dla nas zdradziła, co sądzi o nowej kobiecie Chrisa. 

"Ładna dziewczyna z niej. Zupełne przeciwieństwo mojej skromnej osoby. Dla niego dobry materiał, bo on jest spokojny i wyważony. Nie znam jej, jednak pewnie będę miała wkrótce okazję poznać" - dodaje ulubienica Klaudii El Dursi.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marietta Witkowska | Chris Ducci | Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy