Reklama
Reklama

Marianna Schreiber rusza na granicę pomóc migrantom! "Nie jadę tam po to, by dobrze wyglądać"

Marianna Schreiber (29 l.) coraz śmielej zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. Żona ministra Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera, na łamach tabloidu zapowiedziała, że ruszy na granicę z Białorusią, by pomóc uchodźcom. Jak zareagował mąż? Jest odpowiedź.

Jeszcze kilkanaście tygodni temu nikt nie wiedział, kim jest Marianna Schreiber. Wszystko zmieniło się, gdy 29-latka wzięła udział w programie "Top Model". 

Wówczas wyszło na jaw, że jest żoną Łukasza Schreibera, polityka Prawa i Sprawiedliwości. Ukochany Marianny miał nic nie wiedzieć o udziale w show TVN. 

Aspirująca do roli modelki Schreiber szybko odpadła z programu, nie dostając się nawet do domu modelek. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, by zaistnieć w medialnym świecie. 

Reklama

29-latka szybko stała się celebrytką, która otwarcie zaczęła poruszać ważne społecznie tematy, takie jak aborcja, czy popieranie środowiska LGBT. Niedoszła gwiazda modowego programu zaczęła prezentować światu odmienne poglądy, do tych które ma jej mąż. To oczywiście nie spodobało się politykowi PiS.

Marianna Schreiber rusza na granicę

29-latka nie chce być obojętna na potrzeby innych. Celebrytka zapowiedziała właśnie, że ma zamiar pojechać na granicę z Białorusią i pomóc, znajdującym się w kryzysie humanitarnym, migrantom. Marianna idzie w ślady Mai Ostaszewskiej, czy Magdaleny Boczarskiej, które za pomoc uchodźcom zostały skrytykowane. 

Żona Ministra PiS nie zamierza jednak cofnąć się przed swoją misją.

Schreiber zapowiedziała, że początkiem grudnia ruszy na granicę z Białorusią. Gwiazda udała się nawet już na zakupy, by sprawić sobie nowe ubrania, które przydadzą się w trudnych warunkach...

Łukasz Schreiber o planach żony

Jak nie trudno się domyślić, pomysł z pomocą migrantom nie spodobał się mężowi niedoszłej "Top Model".

Doceniacie poświęcenie Marianny Schreiber?

Zobacz także:

Chojnicki padł ofiarą oszustów. Co dziś robi? 

Mucha w zaawansowanej ciąży! Cichopek gratuluje 

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwodzi się! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Łukasz Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy