Reklama
Reklama

Marianna Schreiber będzie pomagać uchodźcom na granicy! "Nie możemy odwracać wzroku"

Marianna Schreiber (29 l.) zadeklarowała, że pojedzie na granicę pomagać uchodźcom. W ostatnim czasie gwiazda bardzo często wypowiada się na tematy społeczne i polityczne. Teraz chce zamienić słowa w czyny, apelując, aby nie dać się "podzielić i skłócić".

Marianna Schreiber wspiera potrzebujących

Marianna Schreiber coraz częściej zabiera głos w sprawach ważnych społecznie i politycznie. Uczestniczka "Top Model" i żona ministra PiS, szturmem wdarła się na pierwsze strony mediów plotkarskich i robi wszystko, żeby się na nich utrzymać, a zarazem zrobić coś dobrego dla innych.

Celebrytka często zabiera głos na poważne tematy, takie jak hejt, z którym się spotyka, czy dyskryminację ze względu na orientację seksualną. Wzięła również udział w marszu pamięci dla zmarłej Izy. Teraz chce wyruszyć na granicę polsko-białoruską, aby nieść pomoc uchodźcom, co zadeklarowała na Instagramie.

ReklamaMarianna Schreiber: nikt nie zasługuje na to, aby umierać w lesie

Gwiazda przekonuje, że nikt nie zasługuje na śmierć w takich warunkach. Przypomina, że powinniśmy także pamiętać o Straży Granicznej, która naraża swoje życie.

Mariannę Schreiber najbardziej uderzyły zdjęcia kobiet i dzieci, które koczują na granicy. Jako matka, czuje obowiązek, aby pomóc takim osobom. Apeluje, aby brać udział w zbiórkach pieniędzy i potrzebnych rzeczy, dzięki temu możemy sami stać się współczesnymi bohaterami.

Celebrytka zadeklarowała również, że sama wybiera się na granicę, aby pomagać uchodźcom.

Zobacz też:

Imprezowiczka Marianna Schreiber zaszalała na imprezie!

Plotki o Kamili z "Rolnika" to jednak prawda

Zawalił się budynek w Chinach

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy