Reklama
Reklama

Mariah Carey zapowiada już święta! Odliczanie rozpoczęte!

Mariah Carey (51 l.) oficjalnie ogłosiła, że można rozpocząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia! Zapowiadający klip trafił już do sieci!

Mariah Carey to bez wątpienia królowa i ikona świąt Bożego Narodzenia. Jej utwór "All I Want For Christmas Is You" (sprawdź!) napisany przed laty nadal liczy rekordy popularności (oczywiście w okresie przedświątecznym). Zwolennicy i najwięksi fani świąt z niecierpliwością czekają na moment, aż artystka ogłosi czas przygotowania do Bożego Narodzenia. I jak co roku, stało się to zaraz po Halloween.

Reklama

Mariah Carey zapowiada święta!

Mariah Carey opublikowała krótkie wideo na TikToku zatytułowane "Its Time" (tłum. To już czas). Filmik przedstawia artystkę rozwalającą Halloweenowe dekoracje, by móc cieszyć się tymi świątecznymi. Chyba już nie ma wątpliwości, co to oznacza.

Co to oznacza? Że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Można zacząć śpiewać ulubione świąteczne piosenki, kupować wcześniej prezenty i dekorować dom. 

Zobacz też:

Były mąż Mariah Carey chciałby się z nią ponownie ożenić

Na widok Sharon Stone padła na kolana! Niesamowite sceny na czerwonym dywanie

Khloe Kardashian zachwyca wyglądem! Nie przypomina samej siebie!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariah Carey | Boże Narodzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy