Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski żyją w trójkącie. Zaskakujące wyznanie artystki

Ależ ciekawie jest w ich małżeństwie z 40-letnim stażem. Maria Winiarska (68 l.) i Wiktor Zborowski (68 l.) żyją niejako... w trójkącie. Wyznanie artystki może niektórych zszokować. Ale sama zainteresowana do całej sprawy podchodzi z wielkim dystansem i humorem. Szczerze opowiada, jak wygląda życie z gosposią, panią Elą.

W show-biznesie coraz mniej jest małżeństw z tak długim stażem. Tym bardziej Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mają powody do dumy. Są małżeństwem od przeszło 40 lat. 

Reklama

Jaka jest recepta na tak trwały związek? Z wypowiedzi Winiarskiej można wywnioskować, że do domu powinno się... wpuścić kogoś trzeciego! W przypadku jej i męża jest to gosposia, pani Ela. 

"Kiedy jeździłam dużo z przedstawieniami, a mąż był po operacji kolana, wiedziałam, że jest zaopiekowany, utulony, kochany, najedzony. W takim trójkącie można żyć!" - opowiada w "Fakcie" Winiarska. 

Z gosposią żyje im się tak dobrze, że aż trudno wyobrazić sobie, jakby to było bez niej. Pani Ela rusza na ratunek, gdy do głosu dochodzą różne gusta kulinarne małżonków. "Czasami trzeba dwa obiady ugotować, bo ja nie jem mięsa, a mąż mówi, że nie jest krową i trawy nie ruszy. Wtedy pani Ela robi mu danie mięsne" - wyjawia artystka. 

Gosposia wyręcza żonę Zborowskiego też w innych czynnościach. Dzięki pani Eli Winiarska wieczorem może spokojnie oddać się swoim ulubionym czynnościom, podczas gdy małżonek ma kompana do oglądania telewizji. 

"Oni oglądają turnieje golfa czy tenisa, a ja mam święty spokój. Mąż mówi, że gosposia w tenisie jest nawet lepsza ode mnie. Teraz jeszcze oglądają siatkówkę, bo pani Ela mówi, że trzeba, skoro w rodzinie jest Andrzej Wrona [siatkarz i zięć Zborowskich, mąż Zofii - przyp. red.]. I tu też jest lepsza ode mnie, bo zna wszystkich zawodników!" - zachwala panią Elę Winiarska.

A pytana o to, co się dzieje, kiedy kończy się program w telewizji, odpowiada z typowym dla siebie dystansem: "Tego to ja nie wiem".


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maria Winiarska | Wiktor Zborowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje