Reklama
Reklama

Maria Wałęsa miała szansę na wielką sławę, ale zniknęła z show biznesu. Co dziś robi?

Córka Lecha Wałęsy (78 l.) wiele lat temu zrobiła w mediach zawrotną karierę. Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", brylowała w programach rozrywkowych i gościła w telewizjach śniadaniowych. Dziś Maria Wiktoria Wałęsa (40 l.) strzeże swojej prywatności i nic nie zapowiada, by chciała wrócić do blasku fleszy i świateł reflektorów.

Maria Wiktoria Wałęsa - pięć minut sławy córki prezydenta

Swego czasu o córce byłego prezydenta RP Lecha Wałęsy było w mediach niezwykle głośno, głównie za sprawą udziału w popularnym programie. Jednak Maria Wiktoria Wałęsa pojawiła się w show-biznesie tylko na chwilę, a dziś wygląda na to, że córka legendy "Solidarności" swoje pięć minut sławy ma już dawno za sobą.

Kilkanaście lat temu wystąpiła w czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie zatańczyła w parze z Pawłem Godkiem i choć nie udało im się zabawić w programie zbyt długo - odpadli bowiem już w czwartym odcinku - Maria Wałęsa błyskawicznie stała się celebrytką i zaczęła życie gwiazdy.

Reklama

Dobrze poczuła się na ekranie i w towarzystwie prawdziwych sław. Nawiązała nowe znajomości, a jej życie zmieniło się...

Córka noblisty zaczęła udzielać wywiadów w kolorowych magazynach, pojawiać się w telewizji, na galach i czerwonym dywanie. Zaprzyjaźniła się z cieszącą się wtedy niezwykłą popularnością aktorką, Edytą Herbuś, a paparazzi śledzili jej każdy krok.

Jak relacjonowała finał jednej z imprez w rozmowie z magazynem "Viva":

Popularność zaczęła jej mocno przeszkadzać. W dodatku musiała znosić komentarze swojego ojca, który nie był zadowolony z zaistniałej sytuacji.

Maria Wałęsa rezygnuje z show-biznesu

Stwierdziła, że codzienność pełna błysku fleszy i świateł reflektorów, to świat nie dla niej. Porównała show-biznes do organizacji przestępczej, z której nie da się uwolnić.

"Zrozumiałam, że z tego świata nie da się odejść. Jak z mafii. Kiedy raz się upublicznisz, to po prostu stajesz się tego częścią - oni nie dadzą ci odejść, mogą co najwyżej na chwilę o tobie zapomnieć" - opowiadała w rozmowie z "Galą".

Postanowiła wycofać się z mediów i założyła fundację Celebrity Nation, która upadła jednak przed pierwszą kampanią społeczną.

Maria Wałęsa zmieniła więc branżę i zajęła się... projektowaniem ubrań. Zaczęła uczyć się podstaw biznesu w szkole reklamy, wizażu i charakteryzacji. W rodzinnym Gdańsku wraz ze wspólniczką, otworzyła sklep odzieżowy "Cottonsushi", który jednak okazał się chybionym pomysłem.

Córka przywódcy "Solidarności" pozostała z długami, które pomógł jej spłacać ojciec. Maria Wiktoria Wałęsa wycofała się z życia publicznego i dba o swoją prywatność. Życiem osobistym nie dzieli się dziś nawet w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Jerzy Borowczak o Lechu Wałęsie. Jaki były prezydent jest naprawdę?

Lech Wałęsa wyszedł ze szpitala. Pojawił się na mszy w jednym z gdańskich kościołów 

Lech Wałęsa: Tak dziś wygląda jego córka Maria Wiktoria Wałęsapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa | Maria Wiktoria Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy