Reklama
Reklama

Maria Peszek znów szokuje. Pokazała nowy teledysk ”J*bię to wszystko”

Klip do utworu ”J*bię to wszystko” dziś trafił do sieci, a już wywołał spore zamieszanie. Tekst napisany przez Marię Peszek opowiada o miłości dwóch kobiet, a w teledysku artystka całuje się z Martą Malitowską.

Maria Peszek, córka wybitnego aktora, Jana Peszka, nie boi się szokować.  W swoich utworach i wywiadach lubi dawać do zrozumienia, że życie ją męczy i boli, a Polska jest smutnym krajem, w którym żyją nieżyczliwi ludzie. 

W 2005 roku nagrała swoją pierwszą płytę „Miasto mania” przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim i jego synami. Przełomem w jej karierze była płyta „Jezus Maria Peszek” wydana  2012 roku. Na wczesną jesień artystka zapowiedziała premierę swojej najnowszej, piątej w karierze płyty: 

Maria Peszek znów szokuje

Tytuły utworów sugerują, że jeśli chodzi o podejście do życia, polityki i polskiej rzeczwistości, to u Marii niewiele się zmieniło, a już na pewno nie na korzyść. Na trackliście znalazły się między innymi utwory i tak zachęcających tytułach jak „J*bię to wszystko” czy „Szambo wybiło”, jednak największe zamieszanie wywołał  teledysk, w którym Peszek całuje się z Martą Malitowską, znaną z roli Paziny w serialu „Ślepnąc od świateł”. 

Tekst (sprawdź!), napisany przez Marię opowiada o miłości do kobiety, na którą nie ma miejsca we współczesnej Polsce:

Reklama

Dlatego, jak daje do zrozumienia Peszek, jedynym wyjściem jest emigracja. Jak wyznaje w utworze „J*bię to wszystko”:

Teledysk wyreżyserował Piotr Onopa.  Jak zapowiedziała Maria w komentarzu do klipu: 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Peszek
Reklama
Reklama
Reklama