Reklama

Reklama

Reklama

Marek Włodarczyk zakochany w 24-latce. Paparazzi przyłapali ich na pocałunkach!

Marek Włodarczyk (60 l.) to jeden z największych kobieciarzy w polskim show-biznesie. Aktor, znany z roli Zawady w serialu "Kryminalni", spotyka się obecnie z młodziutką studentką.

Dziewczyna ma na imię Sandra i od dwóch lat jest "zaprzyjaźniona" z 60-letnim aktorem. "Jest ciekawa świata i szuka pomysłu na karierę. Doradzam jej, by pozostała przy prawie" - mówił aktor w 2012 roku "Twojemu Imperium".

Dziś "Fakt" publikuje zdjęcia całującej się pary. Wygląda więc na to, że przyjaźń przetrwała, a nawet przerodziła się w coś poważniejszego.

Sam aktor zdaje sobie doskonale sprawę, jak działa na płeć piękną. W jednym z wywiadów przyznał nawet, że żona wróciła do Niemiec, nie mogąc znieść faktu, iż "kobiety na niego lecą".

Reklama

Jego pierwszą żoną była aktorka Grażyna Dyląg, z którą aktor ma 24-letniego syna Patryka. Drugą - niemiecka aktorka Karen Friesicke, matka jego synów - Vincenta i Simona.

Patryk mieszka w Wiedniu, jest już ojcem i studiuje prawo międzynarodowe oraz doradztwo dla przedsięwzięć gospodarczych. Vincent chce zostać pilotem i studiować w szkole Lufthansy, Simon z kolei planuje prawdopodobnie pójść w ślady ojca.

Aktor podkreśla, że jego zawód "nie sprzyja trwałym związkom".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy