Reklama
Reklama

Marczuk-Pazura rezygnuje z pracy w TVN

Chyba nikt się nie spodziewał, że zobaczymy Weronikę Marczuk-Pazurę w wiosennej edycji "You Can Dance". Oczywiście agentka jurorki zapewnia, że TVN nie wymusił na niej decyzji o rezygnacji.

Jak wiadomo, 38-letnia Marczuk-Pazura ma ostatnio na głowie sporo problemów. Oczywiste było, że jej współpraca ze stacją TVN została zakończona w momencie, gdy CBA aresztowało ją w związku z podejrzeniem o przyjęcie łapówki. Dopiero teraz jednak agentka Weroniki wypowiedziała się w tej sprawie.

"Ze względu na sytuację powstałą w mediach po informacjach z CBA oraz samopoczucie Weroniki, jest już prawie pewne, że zrezygnuje z udziału w kolejnej edycji programu You Can Dance" - powiedziała Joanna Bastrzyk w rozmowie z "Faktem".

Reklama

Agentka podkreśla, że to nie TVN wyrzucił jurorkę z pracy. To ona "nie chce stawiać swojego pracodawcy w niezręcznej sytuacji".

Teraz rozpoczną się więc spekulacje, kto pojawi się w loży sędziowskiej zamiast Marczuk-Pazury. Są już zresztą dwa typy: Doda i Ania Mucha. Jak myślicie, czy będzie dużo gwiazd chętnych zastąpić osobę, która zniknęła z programu w tak nieprzyjemnych okolicznościach?

Zobacz również:

Doda zastąpi Marczuk-Pazurę?

Agent CBA pracował nad Marczuk-Pazurą aż dwa lata!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk
Reklama
Reklama
Reklama