Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Tyszka zachwyca się ciężarną Katarzynę Sokołowską. „Pięknie wygląda”

Marcin Tyszka (46 l.) relacjonuje pierwsze chwile 11. edycji „Top Model. Podobnie, jak w 8. edycji, za stołem zasiadła jurorka w ciąży, jednak tym razem nie jest to Joanna Krupa. Podekscytowany Marcin Tyszka wyraźnie się rozczulił…

Marcin TyszkaJoanna Krupa, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński spotkali się na planie 11. Edycji programu „Top Model”. Podobnie, jak w 8. edycji, za stołem jurorskim zasiadła celebrytka w ciąży. 3 lata temu była to Joanna Krupa, która właśnie przystąpiła do realizacji obiecanego mężowi planu urodzenia trojga dzieci. 

Na razie stanęło na jednym, za to w ciążę zaszła inna jurorka, Katarzyna Sokołowska. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w połowie kwietnia, wywołując spore zamieszanie. 49-letniej reżyserce pokazów mody zarzucano egoizm i to, że nie pomyślała, jak się będzie czuło dziecko, gdy trochę dorośnie i odkryje, że koledzy i koleżanki mają znacznie młodszych rodziców. 

Reklama

Z drugiej strony padły argumenty, że „pięćdziesiątka to nowa trzydziestka”, Sokołowska jest zdrową, zadbaną kobietą, która nie wygląda na swój wiek, a jej status finansowy pozwala na zapewnienie dziecku komfortowego życia. 

Tyszka komplementuje Sokołowską

Sokołowska nie obnosi się specjalnie z ciążowym brzuszkiem, skrywając go pod marynarkami i sukienkami oversize. Na pierwszym nagraniu 11. edycji „Top Model” wystąpiła w obszernym płaszczu w kolorze ceglastym. Wiemy to od Marcina Tyszki, który nie oparł się pokusie sfilmowania chwil towarzyszących pierwszemu klapsowi. Jak ujawnił, zaczął od rozdania jurorom śliniaków, które miały chronić ich kreacje w trakcie jedzenia ciasta:

Nie na wiele się to zdało, bo Joanna Krupa od razu wywaliła swoją porcję Marcinowi na spodnie, więc i tak musiał się przebierać. Niezrażony fotograf zamieścił na Instastory kolejny filmik, w którym rozpływa się tym razem nad ciężarną Sokołowską: 

Nie zapomniał jej skomplementować także we wpisie pod filmikiem:

Zobacz też:

Edyta Górniak pękła. "Okłamałam całą Polskę. Po 15 latach powiem prawdę"

Daphne Joy prezentuje obłędne kształty. Biała sukienka robi furorę

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model" | Katarzyna Sokołowska | Marcin Tyszka | Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy