Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Prokop o Dorocie Wellman: Powinna wziąć się za siebie!

Marcin Prokop (39 l.) radzi swojej dobrej koleżance, Dorocie Wellman (55 l.), by w końcu zaczęła myśleć także o swoich potrzebach.

Dziennikarze od lat tworzą zgrany duet w śniadaniówce TVN-u, a wcześniej w telewizyjnej Dwójce. "Para" doskonale rozumie się nie tylko na wizji, ale także w życiu prywatnym.

Reklama

Jako że pracują ze sobą w sumie już 15 lat, "Super Express" postanowił przepytać ich na swój temat. Padło m.in. pytanie, o co się najczęściej kłócą.

Dorota Wellman odpowiedziała, że nie przypomina sobie, by były między nimi jakiekolwiek niesnaski, Prokop z kolei wyjawił, że jeśli już zdarzy im się pokłócić, to tylko o drobnostki.

Padła również prośba o dokończenie zdania zaczynającego się od "Powinien/Powinna". Odpowiedź Wellman była jak zwykle z nutą ironii. "Powinien nosić szersze spodnie, bo mam wrażenie, że mu zamiera krążenie w nogach".

A jaką radę w rewanżu ma dla niej Prokop?

"Powinna wreszcie wziąć się za siebie i zacząć myśleć o swoich przyjemnościach, a nie tylko o tym, żeby gotować, sprzątać, dogodzić, zawieść, zadzwonić, odpowiedzieć na e-maile. Dorota, wyłącz telefon i jedź do spa" - radzi jej na łamach "Super Expressu".

Ciekawe, czy skorzystają ze swoich rad!

***

Zobacz więcej materiałów z życia osób znanych:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje