Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Mroczek pokazał urocze zdjęcie! „Rodzinka w komplecie”

Pod koniec marca Marcin Mroczek (34 l.) ogłosił, że po raz drugi zostanie tatą! Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym widać, że brzuszek jego żony jest już całkiem spory!

W 2013 roku aktor po 5 latach związku z Marleną, został jej mężem. Jednak z powiększeniem rodziny para czekała długo. Dopiero na samym początku 2016 roku przyszedł na świat syn Marcina.

Reklama

Gwiazdor zakochał się w maleństwie od pierwszego wejrzenia. Pokochał bycie tatą i czerpie z tego niewyobrażalną radość i siłę. Często na portalach społecznościowych publikuje zdjęcia ze swoją pociechą, pilnując, by nie było widać jego twarzy.

Widać, że każdą wolną chwilę Marcin spędza z dzieckiem oraz z żoną, przez co stał się jednym z niewielu przykładnych ojców i mężów w świecie show-biznesu. W końcu wraz z Marleną zdecydowali się na powiększenie rodziny i 20 marca Mroczek pokazał urocze zdjęcie z wakacji, na którym żona trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek, a także i ich synek dotyka brzuszka mamy.

Aktor dodał również opis:

"Moje trzy największe szczęścia  #wife  #son  #and.... #suprise  #rodzinawkomplecie  #nawakacjach  #kocham  #szczęśliwy #cowynato ".

Teraz Marcin dodał kolejne zdjęcie z niedzielnego, leniwego spaceru ze swoją rodziną. Widać na nim Marlenę, której ciążowy brzuch już jest spory. Pozostaje czekać już tylko na rozwiązanie, do którego nie jest aż tak daleko. 

Pytanie, czy małżonkowie spodziewają się córki, czy może kolejnego synka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje