Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Mroczek pokazał niekorzystne zdjęcie żony! Będzie wściekła?!

Marcin Mroczek (35 l.) 20 lipca 2013 poślubił piękną modelkę Marlenę. Takiej żony zazdrościło aktorowi wielu jego kolegów. Ostatnio jednak celebryta pokazał zdjęcie ukochanej, na którym pozuje bez makijażu…

Wysoka, szczupła, piękne włosy i twarz - gdy Marcin poznał swoją żonę po prostu oniemiał. Marlena jednak zamiast robić karierę w świecie mody, zdecydowała, że poświęci się rodzinie.

Reklama

Para doczekała się dwóch synów: Ignacego (2 l.) i Kacpra, który przyszedł na świat 11 sierpnia 2017 roku. Widać, że Marcin i Marlena nadal bardzo się kochają, a mąż jest wpatrzony w ukochaną jak w obrazek.

Jednak aktor serialu "M jak miłość" pokazał ostatnio mało korzystne zdjęcie żony, zrobione na drugi dzień po weselu, na którym doskonale się bawili do białego rana.

Gwiazdor na zdjęciu uchwycił moment, gdy Marlena właśnie się malowała i delikatnie mówiąc, nie wyglądała najlepiej. Fani sami mieli mieszane odczucia:

"Oj, Panie Marcinie chyba wczoraj było grubo poimprezowane";

"Opuchlizna alkoholowa, to znak, że impreza była udana";

"To twoja żona? Serio? Takiego paszteta se wziąłeś".

Marcin jednak nie odpowiedział na te złośliwe komentarze i raczej nie wziął sobie ich do serca. Każdy ma przecież prawo do gorszego dnia i taki też zapewne przytrafił się Marlen.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje