Reklama
Reklama

​Marcin Mroczek odkrył potęgę modlitwy. "Odmawiam ją każdego dnia"

Marcin Mroczek pochodzi z religijnej rodziny, jednak po przeprowadzce do Warszawy, na początku kariery, wartości wpojone w domu trochę wyleciały mu z głowy. Na szczęście to już przeszłość…

Marcin Mroczek nigdy nie ukrywał, że religia odgrywa ważną rolę w jego życiu. Był wprawdzie okres, gdy nie miał za bardzo czasu na pielęgnowanie wiary, ale latem 2015 roku zebrał się w sobie i wyruszył na planowaną od lat pielgrzymkę na Jasną Górę. Jak chwalił się wtedy na Facebooku, idzie w grupie zielonej, z salwatorianami, pokonując średnio dystans 40 kilometrów dziennie. 

Od tamtej pory nie ma trudności z godzeniem wszystkich aspektów swojego życia w taki sposób,  by dla duchowości znalazło się należne miejsce. Żona Marcina, Marlena, podziela jego religijność, a dwóch synów, pięcioletniego Ignacego i czteroletniego Kacpra wychowują w wierze katolickiej. 

Reklama

Co niedziela całą rodziną chodzą na msze, chociaż, jak ujawnia aktor, nie zawsze tak było. Był czas, gdy wydawało mu się, że są ważniejsze sprawy. Jak wspominał w rozmowie z magazynem „Fronda”:

Odkąd jednak Marcin odnalazł Boga na nowo, zweryfikował swoje priorytety. Jak ujawnia, nic w tym trudnego, wystarczy nabrać odrobinę wprawy:


Co wyłączyło Facebooka? Pracownicy o możliwym sabotażu

Ksiądz zwolniony ze szkoły po miesiącu. Miał molestować uczennice

***

Więcej  newsów  o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Tabloid donosi: Marcin Mroczek wymodlił sobie dziecko

Katarzyna Glinka na zasłużonych wakacjach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy