Reklama
Reklama
Tylko u nas

Marcelina Zawadzka kiedyś prowadziła Sylwestra TVP, dziś - Sylwestra Polsatu! "NAJCIEPLEJSZY"

Marcelina Zawadzka to jeden z najgorętszych transferów mijającego roku. Niegdyś jedna z największych gwiazd Telewizji Publicznej przeszła do Polsatu, gdzie od razu dostała do prowadzenia jeden z największych programów nadchodzącej ramówki - "Farma". Mało tego - Zawadzka już na tyle dobrze czuje się w stacji, że wraz z współprowadzącą "Farmy", Iloną Krawczyńską dołączyły do ekipy gwiazd prowadzących Sylwestra Szczęścia w Polsacie.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska to prowadzące nowego rozrywkowego programu Polsatu - "Farma", który już wiosną zagości w stacji. Zanim jednak zanurzą się w sianie z rolnikami-amatorami, będziemy mogli podziwiać ten duet podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów - już od 20 w Polsacie.

Tuż przed startem wielkiej imprezy na Stadionie Śląskim, Pomponikowi udało się zamienić kilka słów z Marceliną i Iloną. Zdradziły nam między innymi jak dogaduje się ekipa Sylwestra Szczęścia. Zwłaszcza Marcelina Zawadzka ma dobre porównanie - wszak w poprzednich latach miała okazję prowadzić Sylwestry w TVP... jak jej się podoba na scenie w Polsacie? 

Reklama

"Już teraz atmosfera jest iście szampańska, a to dopiero początek tego wyjątkowego dnia i wieczoru!" - dodała Marcelina w rozmowie z nami.

Z kolei jej koleżanka, Ilona Krawczyńska, która ma nieco mniejsze doświadczenie w prowadzeniu takich wielkich imprez, również odważnie podchodzi do zadania i przekonuje, że występ na żywo zupełnie jej nie przeraża! 

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje o godzinie 20:00 - oczywiście na żywo, prosto ze Stadionu Śląskiego. Będziecie oglądać z nami?

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka odsłoniła kulisy!

Tak Viki Gabor śpiewa na żywo. Utwór "Superhero"

Ilona Krawczyńska: Kim jest prowadząca "Sylwestrowej Mocy Przebojów"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | Polsat | Sylwester Polsatu
Reklama
Reklama
Reklama