Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów są razem? To zdjęcie dowodem?

Marcelina Zawadzka (30 l.) całkiem niedawno ogłosiła, że ona i Rafał Jonkisz (21 l.) rozstali się. Czyżby jednak na nowo połączyło ich płomienne uczucie? Okazuje się, że widziano ich razem nad morzem...

Marcelina Zawadzka nie może znaleźć szczęścia w miłości. Związana była z Mikołajem Roznerskim, lecz ich zażyła relacja nie trwała długo. Aktor związał się z Adrianą Kalską, a prezenterka pozostawała samotna. Przez jej życie przewinął się brazylijski model, lecz i ten związek szybko przeszedł do przeszłości. 

Reklama

Później do mediów trafiła wiadomość o nowym mężczyźnie u boku dziennikarki. Związała się z modelem i Misterem Polskim 2015, Rafałem Jonkiszem. Natomiast w kwietniu poinformowała o rozstaniu...

"Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem" - powiedziała Zawadzka Pomponikowi. 

Czyżby niedawno nastąpił zwrot akcji i para wróciła do siebie? Jak donosi "Twoje Imperium", Zawadzka i Jonkisz bawili się razem na obozie sportowym w Jastarni. 

"Nie szczędzili sobie ani czułych spojrzeń ani gestów, więc gdyby kilka miesięcy temu nie oświadczyli, że ich drogi się rozeszły, można by uznać, że nadal są parą. A może znowu nią są?" - zastanawiają się dziennikarze tygodnika.

Na dowód tego, że Marcelina i Rafał rzeczywiście byli razem nad morzem, gazeta publikuje zdjęcie. Czyżby rzeczywiście zbliżyli się do siebie na nowo?

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Rafał Jonkisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje