Reklama
Reklama

Marcela Leszczak radzi nowej dziewczynie Koterskiego: „Wiej dziewczyno, wiej”

Marcela Leszczak rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w „Top Model”, jednak media zainteresowały się nię naprawdę, kiedy kilka lat temu związałą się z 13 lat starszym Miśkiem Koterskim. Para doczekała się nawet synka, Fryderyka, który niestety nie miał szansy dorastać w pełnej rodzinie. Teraz modelka postanowiła skomentować nowy związek ojca swojego dziecka.

Michał Koterski od kilku miesięcy spotyka się z Dagmarą Bryzek, zaledwie 23-letnią aktorką, którą poznał na planie nowego filmu. Para nie ukrywa swojej miłości - na Instagramie byłego partnera Leszczak można zobaczyć ich wspólne zdjęcia z wakacji.

Do tej pory nie wiadomo było, jak z tą sytuacją radzi sobie jego była, dlatego "Pudelek" postanowił zapytać matkę 4-letniego syna Koterskiego o to, co myśli o jego nowej ukochanej.

- stwierdziła Marcela, jednocześnie dodając żartobliwie: "Wiej dziewczyno, wiej!"

Relacje Leszczak i Koterskiego

Leszczak i Koterski tworzyli bardzo medialną parę - często można było ich zobaczyć obsypujących się czułościami na różnych ściankach. Niestety, z miłości najwyraźniej kompletnie nic nie zostało.

Reklama

- powiedziała modelka w reakcji na pytanie o to, jak dogaduje się z ojcem swojego dziecka.

Czy Bryzek powinna wziąć "poradę" Marceli na poważnie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Wprost/Pomponik
Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski | Marcela Leszczak | Dagmara Bryzek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy