Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcela Leszczak jest w ciąży?! Wymowne zdjęcie Koterskiego!

Marcela Leszczak (25 l.) i Michał Koterski (37 l.) są parą od stycznia 2017 roku. Czy teraz przyszedł już czas na powiększenie rodziny?

Celebrytka, która zaistniała dzięki serialowi "Miłość na bogato" i Michał Koterski, nie ukrywają się ze swoim uczuciem i naprawdę wyglądają na szczęśliwych.

Reklama

Misiek długo nie czekał z oświadczynami i para zaręczyła się już na początku lutego. Ciągle publikują wspólne zdjęcia i nie odstępują siebie na krok. Od pewnego czasu także można było usłyszeć plotki o tym, że Marcelina i Misiek spodziewają się dziecka.

Powodem do podejrzeń miały być zdjęcia pary z czerwcowego pobytu w Sopocie. To właśnie na nich Leszczak trzema w rękach reklamówkę, a przez nią prześwitywał syrop dla ciężarnych. Teraz sam Michał opublikował zdjęcie, które mówi już chyba wszystko.

Zakochani pojawili się na bankiecie z okazji końca zdjęć do filmu "7 uczuć", w którym obydwoje zagrali. Na zdjęciu Koterski trzyma swoją narzeczoną w jednoznaczny sposób za brzuch. W komentarzach oczywiście posypały się gratulacje.

My również się do nich dołączamy! Gratulujemy! 

Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski | Marcela Leszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje