Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Mandaryna: Kolejne rozstanie w show-biznesie

Mandaryna (41 l.) i przystojny radca prawny o imieniu Paweł planowali wspólną przyszłość. Wygląda jednak na to, że kolejny związek byłej żony Michała Wiśniewskiego przeszedł do przeszłości.

Poznali się na sądowym korytarzu, gdzie każde czekało na swoją rozprawę. Zaczęli rozmawiać. Wkrótce zostali znajomymi na Facebooku i... zaprzyjaźnili się.

Początkowo Paweł nie wiedział, że ma do czynienia z "tą" Martą Wiśniewską (sprawdź!). Zorientował się, dopiero gdy przejrzał listę jej znajomych w mediach społecznościowych. Zamieszkali razem trzy lata temu.

"Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe" - mówiła Mandaryna w "Gali".

Reklama

Nowy partner pomagał jej w "trudnych sprawach", konsultował umowy, koncerty. Nie zdecydował się jednak przenieść na stałe do Warszawy - w Lublinie nadal prowadził swoją kancelarię.

"Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin-Warszawa przestanie być w ciągłej budowie?" - żartowała Marta.

Według najnowszych informacji para nie jest już razem. Jak podaje tygodnik "Rewia", była żona Wiśniewskiego szuka nowej miłości na popularnym portalu randkowym.

"Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na... jednym z popularnych portali randkowych! Czyżby związek był już przeszłością, a Marta pozazdrościła byłemu mężowi, Michałowi Wiśniewskiemu (47), który właśnie tam odnalazł niedawno nową miłość?" - czytamy.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama