Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Mam talent" już nie wróci?

Niewykluczone, że trzecia edycja muzycznego show była ostatnią, jaką mogliśmy oglądać w polskiej telewizji. W najlepszym wypadku jesienią zobaczymy ostatni sezon programu.

Oficjalnie czwarta edycja "Mam talent" ma znaleźć się w jesiennej ramówce stacji TVN. Początek castingów do programu zaplanowano na kwiecień. Jednak, jak informuje "Super Express", przyszłość show stanęła pod znakiem zapytania.

Reklama

Z udziału w programie zrezygnował już podobno Kuba Wojewódzki. Showmana można nie lubić, ale trzeba przyznać, że trudno będzie go zastąpić. Nad sędziowaniem w show zastanawiają się także Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.

Foremniak po śmierci mamy zaczęła stronić od życia publicznego i nie wiadomo, czy będzie chciała wrócić do pracy w telewizji. Chylińska natomiast niedawno urodziła córeczkę i być może jesienią zamierza poświęcać się jeszcze wyłącznie życiu rodzinnemu.

"Statystyki są bezlitosne. Jeśli nowy program ["X-Factor" - red.] będzie miał średnią w okolicy 5,5 miliona widzów i generował tyle co obecnie reklamodawców, to 'Mam talent' już nie wróci. No, w najlepszym wypadku czeka nas ostatni jego sezon" - mówi pracownik TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje