Reklama
Reklama

Małgorzata Teodorska wdała się w romans z bogatym szejkiem. Wyjazd do Dubaju skończył się fatalnie

Małgorzata Teodorska (42 l.) była u szczytu kariery, gdy bogaty biznesmen, który się w niej zakochał, zaproponował jej przeprowadzkę do Dubaju. Aktorka rzuciła wszystko i wyjechała, licząc na to, że będzie żyła jak księżniczka. Niestety, ukochany aktorki szybko znalazł sobie nową princessę, a ona wróciła do Polski. Jak dziś wygląda jej życie?

Małgorzata Teodorska, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Irki w serialu "Plebania" i zdjęciom na rozkładówce "Playboya", wyznała kiedyś w wywiadzie, że wiele razy zawiodła się na mężczyznach, ale nigdy nie straciła nadziei na to, że w końcu spotka tego właściwego.

"W kontaktach z facetami zdarzyło mi się już wszystko, co najgorsze. Cieszę się, że szczęście wreszcie się do mnie uśmiechnęło" - powiedziała "Twojemu Imperium", gdy na jaw wyszło, że spotyka się z bardzo zamożnym przedsiębiorcą i zamierza przeprowadzić się z nim do Dubaju.

Reklama

Małgorzata Teodorska: W Dubaju miała wszystko. Musiała tylko... pięknie wyglądać!

Propozycja opuszczenia Polski i osiedlenia się w kipiącej złotem metropolii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyszła do Małgorzaty w tym samym czasie, kiedy włodarze Telewizji Polskiej podjęli decyzję o zakończeniu produkcji "Plebanii".

Aktorka została bez pracy, więc...

"Podjęłam wyzwanie!" - ekscytowała się na łamach "Twojego Imperium".

"Obecnie jestem na etapie urządzania domu, który niedawno kupiliśmy, poznaję miasto, sklepy, robię zakupy. Na razie wszystkiego się uczę" - poinformowała brukowce wkrótce po przenosinach do Dubaju.

Małgorzata Teodorska nie kryła, że nie chce być na utrzymaniu ukochanego, ale chyba nie ma innego wyjścia.

"Poszłabym do pracy, ale musiałabym znać język arabski" - żaliła się w wywiadach.

Na szczęście dzięki milionom "narzeczonego" gwiazdka nie musiała się o nic martwić. Do jej obowiązków należało tylko pięknie wyglądać.

"Dubaj to moje miejsce na ziemi" - zachwycała się miastem, opowiadając "Twojemu Imperium" o swoim życiu w "raju".

Małgorzata Teodorska słono zapłaciła za romans z szejkiem

Sielanka trwała trzy lata. Szejk, który obiecywał aktorce złote góry, zakochał się w innej dziewczynie. Małgorzacie nie pozostało nic innego, jak spakować się i wrócić do Polski.

"Zrozumiałam, że Dubaj nie jest jednak moim miejscem na ziemi. Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Dlatego wróciłam" - ogłosiła natychmiast po wylądowaniu w Warszawie na łamach tabloidów.

Niestety, w branży mało kto na nią czekał. Próbowała swych sił na YouTube, ale z marnym skutkiem. W pewnym momencie, by jakoś dorobić, zajmowała się sprzedażą rowerów...

Małgorzata Teodorska po powrocie do Polski ledwo wiązała koniec z końcem

Niestety, oferty pracy w serialach i filmach nie nadchodziły, więc Małgorzata w końcu musiała pogodzić się z tym, że o swej karierze aktorskiej może mówić wyłącznie w czasie przeszłym.

W 2018 roku zakochała się z wzajemnością w niepełnosprawnym Miłoszu Krawczyku, twórcy projektu "Turystyka bez barier" i założycielu Fundacji Razem. W 2019 roku para doczekała się syna.

Dziś gwiazda "Plebanii" trzyma się z daleka od show biznesu, co nie znaczy, że skąpi dawnym fanom informacji o sobie. Małgorzata publikuje w sieci kadry ze swojego życia i wspominkowe posty z lat, gdy cieszyła się popularnością.

Zobacz też:

Kurzajewski pojechał do wnuczki. Wraz z Cichopek zagrali na nosie Smaszcz!

Hakiel nie pokazuje twarzy ukochanej w sieci. "Miłość lubi ciszę"

Cichopek świeciła nóżkami w TVP. Kuszące zdjęcia mówią wszystko!

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Teodorska | Plebania
Reklama
Reklama
Reklama