Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Małgorzata Szumowska powiedziała "dość”! Tak teraz wygląda jej życie

"Wolę swoje autorskie kino". Realizując "Córkę Boga" mogła pracować ze swoimi stałymi współpracownikami. Autorem zdjęć był Michał Englert, muzykę napisał Paweł Mykietyn, autorką kostiumów jest Katarzyna Lemańska. Stare, sprawdzone w bojach, i zaprzyjaźnione kombo. Lubi pracować z tymi samymi artystami, przyjaźni się też z nimi prywatnie.

Reklama

Poza tym przed pandemią udało jej się skończyć jeszcze dwa filmy, które czekają na premiery. Czy "Cudowny Żenia" i eksperymentalny film nakręcony w Meksyku z udziałem Izabeli Kuny i Andrzeja Chyry, jak niemal każdy film Szumowskiej, wywołają poruszenie widzów? 

O tym przekonamy się za jakiś czas. Dziś z rodziną jest na Mazurach. Właśnie tam postanowiła żyć w trudnym czasie wywołanym pandemią. I jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. 

Nie nudzi się, bo nie nudzi się nigdy. Pracuje, już myśli o kolejnych fabułach, ale też smakuje życie rodzinne i towarzyskie. I, choć w jej ustach brzmi to niezwykle, raz jeszcze zapewnia, że na plan jej nie ciągnie.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Szumowska | szumowska | Małgośka Szumowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »