Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Socha pokazała swój nowy dom! Pozazdrościła Rozenek?

Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie swoim "nowym domem". Okazuje się, że podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, zamierza podróżować kamperem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan razem z trójką dzieci i czterem psami wyruszyli ostatnio w podróż do Szwecji. Załadowali wszystko, co potrzebne do kampera i pojechali! Cały wyjazd relacjonowali w mediach społecznościowych, a kolejne etapy ich wakacji budziły spore zainteresowanie. 

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo odważne i ryzykowne udać się na taki "dziki" urlop! Jednak rodzina Majdanów świetnie sobie poradziła, choć nie obyło się bez kryzysów... Zwłaszcza Małgoni. Na szczęście wszyscy wrócili już do domu, a z wyjazdu zostały im piękne wspomnienia. 

Małgorzata Socha pokazała nowy dom

Reklama

Małgorzata Socha w lipcu wyjechała nad Morze Bałtyckie. Razem z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim oraz trójką dzieci: Zofią (8 l.), Barbarą (4 l.) i Stanisławem (3 l.) udali się na wakacje.

Aktorka poszła w ślady Majdanów i zapakowała swoją rodzinę do... kampera! Na Instagramie udostępniła zdjęcie z podpisem "My new Home away Home". Pozostaje nam życzyć udanej wyprawy!

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gosia Socha | Małgorzata Socha | Dom | Kamper | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje