Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Socha pokazała dom. Salon robi wrażenie! Łazienka również niczego sobie

Małgorzata Socha wraz z rodziną mieszka w jednej z podwarszawskich miejscowości. Podobnie zresztą jak Natalia Kukulska, która jest jej sąsiadką. Jak prezentują się wnętrza domu gwiazdy „Przyjaciółek”? Dzięki Instagramowi, na którym regularnie publikuje zdjęcia, mogliśmy zobaczyć m.in. przestronny salon i łazienkę. Zobaczcie, jak się prezentują wnętrza okazałej posiadłości aktorki.

Małgorzata Socha jest wziętą aktorką, którą od lat możemy oglądać w hitowym serialu Polsatu "Przyjaciółki’. Podobnie jak wiele innych gwiazd, jest również influencerką. Jej profil na Instagramie śledzi aż milion fanów, plasując ją tym samym w czołówce polskich gwiazd jeśli chodzi o zasięgi.

Małgorzata Socha odwdzięcza się swoim fanom codziennymi relacjami, publikuje także sporo zdjęć. Część z nich jest robionych w jej domu, który śmiało można nazwać posiadłością.

Reklama

Aktorka mieszka w jednej z podwarszawskich miejscowości, konkretnie we wsi Michałowice, gdzie swój dom ma również Natalia Kukulska. Obie gwiazdy mieszkają w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu mogą się często widywać. Najmłodsza córka piosenkarki przyjaźni się zresztą z dziećmi Małgorzaty Sochy.

Małgorzata Socha pokazała dom. Tak mieszka gwiazda "Przyjaciółek"

Dom aktorki mieści się na ogromnej działce i ma aż 350 m2, a wokół posiadłości rozpościera się piękny ogród, w którym latem cała rodzina chętnie spędza wolny czas.

Jako że Małgorzata Socha chętnie fotografuje się w swoim domu, możemy zobaczyć, w jakim stylu jest urządzony. Tuż przed Wielkanocą chwaliła się przybieraniem domu ozdobami świątecznymi, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć fragment obejścia.

W same święta sfotografowała się z kolei w salonie, który jest nie tylko przestronny, ale także okazały i urządzony w nowoczesnym stylu. Zza okien widać mur, którym jest odgrodzona posiadłość, a także fragment ogrodu.

Małgorzata Socha pokazywała wielokrotnie także ujęcia w łazience. Dominują w niej jasne barwy, podobnie zresztą jak w salonie. W oczy rzuca się przede wszystkim okazały żyrandol.

Jakiś czas temu aktorka pokazała również fragment pokoju dziecięcego, w którym także panują jasne barwy, a meble są oczywiście dostosowane do wieku pociech.

Zobaczcie, jak mieszka Małgorzata Socha! Podoba Wam się styl, w jakim urządziła dom?

Zobacz też:

Maciej Musiał bez koszulki. Tak spędza Wielkanoc w USA

Maciej Musiał reklamuje śmieciowe jedzenie. Fani: "ups, ale rozczarowanko"

POMAGAMY UKRAINIE

Wyciszyłeś mikrofon? Nie szkodzi, i tak cię słyszą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy