Reklama
Reklama

Małgorzata Socha podekscytowana ciążą! Wielką radość widać na filmie!

Małgorzata Socha z całą pewnością należy do jednej z najbardziej uwielbianych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim, z którym doczekała się trójki dzieci. Teraz gwiazda pochwaliła się uroczym filmikiem, na którym cieszy się z ciąży przyjaciółki!

Długie związki w show-biznesie to rzadkość. Od kilkunastu lat w małżeństwie są jednak Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski. Aktorka jest matką trojga dzieci: dwóch córek i synka. Gwiazda jest również niezwykle aktywna zawodowo.

Najstarsza pociecha gwiazdy przyszła na świat w 2013 roku. Jakiś czas temu głośno było w mediach o jej czwartej ciąży. Socha postanowiła odnieść się nawet do tych plotek. W rozmowie z magazynem "Party" przyznała, że większość "ciąż" należy do gatunku spożywczych.

Reklama

Obecnie można ją podziwiać w kilku telewizyjnych produkcjach. Występuje m.in. w "Przyjaciółkach", gdzie wciela się w rolę Ingi Gruszewskiej, a także w "BrzydUli", grając ekscentryczną Violettę Kubasińską.

Wyjątkowy projekt o rodzicielstwie

Socha na swoim profilu opublikowała wzruszający filmik, na którym widzimy, jak Małgosia zachwyca się ciążą przyjaciółki Agnieszki - żony Wojciecha Błacha. Aktor już jakiś czas temu pochwalił się radosną nowiną.

Z tej okazji artystka opublikowała post dot. ciąży, w którym przypomniała emocje, które towarzyszyły jej w tym wyjątkowym stanie. Wyznała, że pierwsze tygodnie były mieszanką wielkiego szczęścia, ale i wątpliwości. Aby pomóc przyszłym mamom postanowiła wziąć udział w serialu "Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie".

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Przyjaciółek"? Nic straconego! Oglądaj go na PolsatGo już TERAZ!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama