Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek przez zamach w Nicei zmienia plany ślubne!

To były wspaniałe wakacje. Z dala od wścibskich paparazzich, za to z narzeczonym Radosławem Majdanem (44) i ukochanymi synami Stasiem (10) i Tadziem (6). Zdjęcia z Lazurowego Wybrzeża, które Małgorzata Rozenek (grubo po dwudziestce) zamieszczała w sieci, mogły wzbudzać zazdrość. Słońce, palmy, plaża... Jednak ten błogi wypoczynek został brutalnie przerwany.

14 lipca w Nicei, blisko miejsca, gdzie gwiazda odpoczywała z bliskimi, zaatakował terrorysta. Nocą, po pokazie fajerwerków, rozjechał ciężarówką 84 osoby, w tym 10 dzieci. Poważnie ranił wiele niewinnych ludzi.

Reklama

Mało brakowało, a na promenadzie w Nicei, gdzie doszło do niewyobrażalnej tragedii, byłaby także Małgosia i jej bliscy. - Mieliśmy pojechać na pokaz sztucznych ogni, bo dzieci chciały. Na szczęście coś zatrzymało nas w domu - zdradziła Rozenek w internecie dzień po zamachu. - Niceo, jesteśmy z Wami! Francjo, łączymy się w bólu! - dała wyraz swojego żalu.

Nie jest tajemnicą, że do Francji gwiazda ma wielki sentyment. W Lyonie mieszka z rodziną jej brat Misha (43), ceniony tancerz. Przed laty ona uczyła się w słynnej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu w Paryżu. A jej synowie uczęszczają do Francuskiej Szkoły na warszawskiej Saskiej Kępie.

Jak udało się nam dowiedzieć, właśnie Francję Małgorzata wybrała na miejsce swojego ślubu z Radkiem. - Uznała, że najbardziej romantycznym miejscem na tę uroczystość byłby Paryż. Przez ostatni rok za pomocą weeding-plannerki koordynowała przygotowania do eleganckiej ceremonii - zdradza "Na Żywo" znajoma gwiazdy.

W jednym z wywiadów Małgosia wyznała, że bankiet ślubny odbędzie się w uroczym ogrodzie, a suknię ślubną szyje jej ceniona projektantka Ewa Minge. Jednak wydarzenia w Nicei mogą zrujnować weselne plany Małgosi i jej narzeczonego. - Choć do ślubu zostało już niewiele czasu, oboje poważnie zastanawiają się nad zmianą miejsca ceremonii - mówi osoba zaprzyjaźniona z parą.

- Zgodnie uważają, że bezpieczeństwo gości jest dla nich priorytetem - twierdzi nasze źródło. Niestety, ryzyko kolejnych ataków terrorystycznych we Francji pozostaje duże.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje